Wypożyczalnia samochodów Gdańsk - Ford Focus Kombi

Pojazd, łatwy uzyskania

Ford Focus w wersji Kombi, jako auto przestronne i ograniczające zużycie paliwa uplasowało się w grupie najpopularniejszych samochodów poszukiwanych w przypadku konieczności wypożyczenia samochodu. Jest to pojazd, który jest dostępny we wszystkich profesjonalnych firmach świadczących usługi wypożyczania aut, dlatego w swojej ofercie posiada go także wypożyczalnia samochodów Gdańsk. Auto o najwyższych możliwościach, przykuwające uwagę ze względu na wygląd, ale też na komfort jazdy i przebywania we wnętrzu Forda.

Nadzwyczajną konstrukcję auta widać

Nowa stylistyka Forda Focusa Kombi sprawia, że auto dostępne w wypożyczalni samochodów Gdańsk przeznaczone jest zarówno na potrzeby osób prywatnych, jak też do użytku przez firmy i ich reprezentantów. Doskonałą konstrukcję auta widać w nieprzeciętnych osiągach pojazdu oraz małym zużyciu paliwa. Bezpieczną jazdę gwarantuje układ ABS, wmontowane poduszki powietrzne z przodu i z boku we wnętrzu auta. Interesujący dresing wzbogacono o nową technikę ułatwiającą dostosowanie wnętrza pojazdu do osoby kierującej i podróżnych.

Wypożyczalnia wozów gdańsk kieruje tą ofertę

Wygodę uwidacznia wielofunkcyjna kierownica, elektryczne szyby przednie, elektryczne ustawiania lusterek oraz klimatyzacja. Wypożyczalnia samochodów Gdańsk kieruje tę ofertę zwłaszcza na potrzeby rodzin. Ford Focus Kombi ze względu na swoją obszerność polecany jest na wyprawy rodzinne. W sytuacji przewozu małych dzieci warto wykorzystać usługi dodatkowe oferowane przez wypożyczalnie samochodów Gdańsk, np. montaż fotelika samochodowego dla dzieci.