Wypożyczalnia samochodów Gdańsk a komunikacja miejska na lotnisko.

Gdańskie lotnisko przebudowie przyszykowane

Gdańsk jest jednym z miast bardzo często odwiedzanym zarówno przez turystów, jak i przez biznesmenów. Wielu z nich przyjeżdża do Gdańska pociągiem czy samochodem, ale coraz bardziej popularny staje się transport lotniczy. Gdańskie lotnisko po przebudowie jest gotowe na dalszy rozwój i wzrost liczby pasażerów. Już widać efekty w postaci ułatwień wokół lotniska i lepszej organizacji wokół niego.

Najbliżej ulokowane aglomeracje, gdańsk

Wraz z rozwojem lotniska konieczne jest także zapewnienie możliwości łatwego transportu zarówno na jak i z lotniska. Najbliżej położone miasta, a więc Gdańsk i Gdynia oferują możliwość dojazdu na lotnisko komunikacją miejską. Z Gdańska kursują dwie linie dzienne i jedna nocna. Z Gdyni natomiast można skorzystać z jednej linii dziennej. Każda z nich początkowy przystanek ma na Dworcu PKP.

Panów pań niezłym wyjściem

Nie każdy jednak lubi poruszać się komunikacją miejską. Nie zawsze warunki są odpowiednie, może panować tłok. Dla takich osób dobrym rozwiązaniem będzie wypożyczenie samochodu w wypożyczalni samochodów Gdańsk.

Wystarczy skontaktować biurem

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk oferuje spory wybór samochodów różnej wielkości i różnej klasy. Z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego, niezależnie od tego czy będzie to para czy grupa 7-8 osób. Wystarczy skontaktować się z biurem wypożyczalni samochodów Gdańsk, zgłosić zapotrzebowanie na wybrane auto, a nawet poprosić o podstawienie go w odpowiadające nam miejsce. Auto może więc czekać na nas na lotnisku, przy dworcu czy w innym dogodnym dla nas punkcie.